سرمربی هایپر: حضور در پلی‌‌آف دور از دسترس نیست

سعید رستمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی فارس در اصفهان در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر اظهار داشت: در همه بازی‌‌ها برای بردن به زمین می‌رویم اما عدم جذب بازیکن گلزن کار را برای ما سخت کرده است.

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر افزود: با استفاده از بازیکنان جوان و استفاده از همه بازیکنان سعی در جبران این ضعف داشته‌ایم؛ بچه‌ها موقعیت‌های گلزنی را از دست می‌دهند و سپس روی اشتباه فردی گل می‌خوریم.

وی همچنین عنوان داشت: تا هفته چهارم شروع خوبی داشتیم اما ۳ باخت متوالی کار را برای ما سخت کرد، بازی‌های مهم را در خارج از خانه بازی کردیم و امیدواریم در ادامه فصل بهتر شویم.

فاصله بین تیم‌ها در لیگ برتر بسیار کم است

رستمی با اشاره به اولین حضور هایپر در لیگ برتر گفت: برای حضور در لیگ برتر به تمهیدات اولیه برای جذب بازیکن و امکاناتی نیاز داشتیم، باشگاه تمام تلاش خودش را انجام داد اما برخی مسائل خارج از توان ما بود و نمی‌شد آن‌ها را پیش‌بینی کرد.

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر ادامه داد: پیش‌فصل نسبتا مناسب با تعدادی از بازیکنان داشتیم و وارد مسابقات شدیم اما فاصله کمی بین تیم‌ها وجود دارد و بازی‌ها نزدیک است و هیچ بازی را نمی‌توان پیش‌بینی کرد.

وی ادامه داد: لیگ برتر فوتسال پلی‌آف دارد و از همین‌رو تیم‌های مدعی از همه انرژی خود استفاده نمی‌کنند، به همین خاطر تیم‌های دیگر توانسته‌اند امتیاز بیشتری جمع کنند و این اتفاق کار را برای بازیکنان بی‌تجربه ما سخت می‌کند.

تا این‌جای لیگ از داوری ضربه خورده‌ایم

رستمی در خصوص عملکرد داوران هم بیان داشت: داوری جزئی از روند بازی است، در بازی مقابل تیم‌های بزرگ داور‌ها بیشتر مدیریت می‌کنند و انعطاف بیشتری دارند و تا حدودی قابل پیش‌بینی بود اما در چند بازی داور صحنه‌های واضحی را خطا نمی‌گرفتند.

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر افزود: تیم ما شناخته شده نیست و بازیکنان کم‌تر اعتراض می‌کنند؛ تا این‌جای لیگ اشتباهات غیر عمد داوری گریبان‌گیر ما شده است.

وی با بیان این‌که نماینده‌های فدراسیون نیز در نحوه برگزاری مسابقات سلیقه‌محور برخود می‌کنند، گفت: برخی شهرستان‌ها امکانات برگزاری در لیگ ۲ را نیز ندارند؛ در اصفهان سخت‌گیری‌های زیادی برای برگزاری مسابقات می‌شود در حالی که در یکی از شهرستان‌ها با ۴۰ دقیقه تأخیر بازی ما را آغاز کردند.

رستمی تصریح کرد: پرتاب بطری در حین بازی و از طرف نیمکت تیم میزبان یا هوادارانش انجام می‌شود، جریمه باید به درستی اجرا شود اما بیشتر کدخدا‌منشی می‌کنند، امیدوارم سبک مدیریت و برگزاری مسابقات متفاوت شود.

هیچ حمایت مادی و معنوی از هایپر صورت نگرفته است

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر در خصوص حمایت‌های صورت گرفته از این تیم عنوان کرد: در سال جدید و از زمان حضور در لیگ برتر مسؤولان شاهین‌شهر حتی در کنار تیم هایپر حضور هم نداشتند؛ مدیر کل اداره ورزش و جوانان و رئیس هیأت فوتبال شاهین‌شهر یک‌بار هم سر تمرینات ما حاضر نشده‌اند.

وی افزود: شرایط اقتصادی کل جامعه مساعد نیست و سرمایه‌گذاری در بسیاری از رشته‌ها انجام نمی‌شود، شهرستان شاهین‌شهر توانایی‌های بالاتری دارد اما حمایت مالی نیز از تیم هایپر صورت نگرفته است؛ امیدوار هستیم در ادامه بازی‌های فصل شاهد حمایت‌های مادی و معنوی از هایپر شاهین‌شهر باشیم.

در خصوص سایر تیم‌ها صحبت نمی‌کنم

رستمی در مورد حواشی ایجاد شده بین دو باشگاه هایپر و گیتی‌پسند گفت: برای جذب بازیکنان همیشه حرفه‌ای عمل کرده‌ایم و برای جذب سعید افشار از گیتی‌پسند نیز این کار صورت گرفت.

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر ادامه داد: بین حرف تا عمل فاصله زیادی وجود دارد و ترجیح می‌دهم در خصوص باشگاه‌های دیگر صحبتی انجام ندهم.

وی با بیان این‌که فوتسال اصفهان پتانسیل بسیار بالایی دارد، یادآور شد: مربیان اصفهانی داشته‌ایم که قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شده‌اند اما برخی باشگاه‌ها دوست دارند با مربیانی از خارج استان کار کنند و این مسأله سلیقه‌ای است و به آن ورود نمی‌کنم.

حضور در مرحله اول پلی‌آف دور از دسترس نیست

رستمی در خصوص ادامه لیگ برتر نیز خاطر‌نشان کرد: اگر بازیکنان مصدوم به تیم اضافه شوند، نتایج هفته‌های اول به راحتی تکمیل می‌شوند و حتی نتایج درخشان‌تری کسب می‌شود.

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر تصریح کرد: قول دادن بیهوده است اما قول می‌دهم تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم، از هفته پیش رو سعی می‌کنیم امتیازات بازی‌های خانگی را به راحتی از دست ندهیم؛ دور از دسترس نیست که حداقل در مرحله اول پلی‌آف حضور داشته باشیم.

وی افزود: صمیمت زیادی در مجموعه باشگاه وجود دارد و همه افراد کارهایی را انجام می‌دهند که در حیطه وظایف آن‌ها نیست؛ امیدوار هستیم این صمیمیت سبب شود بازیکنان با تلاش بیشتری در زمین حاضر شوند.

https://www.farsnews.com/isfahan/news/13980525000639/%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%B1-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D9%84%DB%8C%E2%80%8C%E2%80%8C%D8%A2%D9%81-%D8%AF%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA
این نوشته در عمومی, فوتبال ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.