سرمربی هایپر: حضور در پلی‌‌آف دور از دسترس نیست

سعید رستمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی فارس در اصفهان در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر اظهار داشت: در همه بازی‌‌ها برای بردن به زمین می‌رویم اما عدم جذب بازیکن گلزن کار را برای ما سخت کرده است.

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر افزود: با استفاده از بازیکنان جوان و استفاده از همه بازیکنان سعی در جبران این ضعف داشته‌ایم؛ بچه‌ها موقعیت‌های گلزنی را از دست می‌دهند و سپس روی اشتباه فردی گل می‌خوریم.

وی همچنین عنوان داشت: تا هفته چهارم شروع خوبی داشتیم اما ۳ باخت متوالی کار را برای ما سخت کرد، بازی‌های مهم را در خارج از خانه بازی کردیم و امیدواریم در ادامه فصل بهتر شویم.

فاصله بین تیم‌ها در لیگ برتر بسیار کم است

رستمی با اشاره به اولین حضور هایپر در لیگ برتر گفت: برای حضور در لیگ برتر به تمهیدات اولیه برای جذب بازیکن و امکاناتی نیاز داشتیم، باشگاه تمام تلاش خودش را انجام داد اما برخی مسائل خارج از توان ما بود و نمی‌شد آن‌ها را پیش‌بینی کرد.

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر ادامه داد: پیش‌فصل نسبتا مناسب با تعدادی از بازیکنان داشتیم و وارد مسابقات شدیم اما فاصله کمی بین تیم‌ها وجود دارد و بازی‌ها نزدیک است و هیچ بازی را نمی‌توان پیش‌بینی کرد.

وی ادامه داد: لیگ برتر فوتسال پلی‌آف دارد و از همین‌رو تیم‌های مدعی از همه انرژی خود استفاده نمی‌کنند، به همین خاطر تیم‌های دیگر توانسته‌اند امتیاز بیشتری جمع کنند و این اتفاق کار را برای بازیکنان بی‌تجربه ما سخت می‌کند.

تا این‌جای لیگ از داوری ضربه خورده‌ایم

رستمی در خصوص عملکرد داوران هم بیان داشت: داوری جزئی از روند بازی است، در بازی مقابل تیم‌های بزرگ داور‌ها بیشتر مدیریت می‌کنند و انعطاف بیشتری دارند و تا حدودی قابل پیش‌بینی بود اما در چند بازی داور صحنه‌های واضحی را خطا نمی‌گرفتند.

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر افزود: تیم ما شناخته شده نیست و بازیکنان کم‌تر اعتراض می‌کنند؛ تا این‌جای لیگ اشتباهات غیر عمد داوری گریبان‌گیر ما شده است.

وی با بیان این‌که نماینده‌های فدراسیون نیز در نحوه برگزاری مسابقات سلیقه‌محور برخود می‌کنند، گفت: برخی شهرستان‌ها امکانات برگزاری در لیگ ۲ را نیز ندارند؛ در اصفهان سخت‌گیری‌های زیادی برای برگزاری مسابقات می‌شود در حالی که در یکی از شهرستان‌ها با ۴۰ دقیقه تأخیر بازی ما را آغاز کردند.

رستمی تصریح کرد: پرتاب بطری در حین بازی و از طرف نیمکت تیم میزبان یا هوادارانش انجام می‌شود، جریمه باید به درستی اجرا شود اما بیشتر کدخدا‌منشی می‌کنند، امیدوارم سبک مدیریت و برگزاری مسابقات متفاوت شود.

هیچ حمایت مادی و معنوی از هایپر صورت نگرفته است

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر در خصوص حمایت‌های صورت گرفته از این تیم عنوان کرد: در سال جدید و از زمان حضور در لیگ برتر مسؤولان شاهین‌شهر حتی در کنار تیم هایپر حضور هم نداشتند؛ مدیر کل اداره ورزش و جوانان و رئیس هیأت فوتبال شاهین‌شهر یک‌بار هم سر تمرینات ما حاضر نشده‌اند.

وی افزود: شرایط اقتصادی کل جامعه مساعد نیست و سرمایه‌گذاری در بسیاری از رشته‌ها انجام نمی‌شود، شهرستان شاهین‌شهر توانایی‌های بالاتری دارد اما حمایت مالی نیز از تیم هایپر صورت نگرفته است؛ امیدوار هستیم در ادامه بازی‌های فصل شاهد حمایت‌های مادی و معنوی از هایپر شاهین‌شهر باشیم.

در خصوص سایر تیم‌ها صحبت نمی‌کنم

رستمی در مورد حواشی ایجاد شده بین دو باشگاه هایپر و گیتی‌پسند گفت: برای جذب بازیکنان همیشه حرفه‌ای عمل کرده‌ایم و برای جذب سعید افشار از گیتی‌پسند نیز این کار صورت گرفت.

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر ادامه داد: بین حرف تا عمل فاصله زیادی وجود دارد و ترجیح می‌دهم در خصوص باشگاه‌های دیگر صحبتی انجام ندهم.

وی با بیان این‌که فوتسال اصفهان پتانسیل بسیار بالایی دارد، یادآور شد: مربیان اصفهانی داشته‌ایم که قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شده‌اند اما برخی باشگاه‌ها دوست دارند با مربیانی از خارج استان کار کنند و این مسأله سلیقه‌ای است و به آن ورود نمی‌کنم.

حضور در مرحله اول پلی‌آف دور از دسترس نیست

رستمی در خصوص ادامه لیگ برتر نیز خاطر‌نشان کرد: اگر بازیکنان مصدوم به تیم اضافه شوند، نتایج هفته‌های اول به راحتی تکمیل می‌شوند و حتی نتایج درخشان‌تری کسب می‌شود.

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر تصریح کرد: قول دادن بیهوده است اما قول می‌دهم تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم، از هفته پیش رو سعی می‌کنیم امتیازات بازی‌های خانگی را به راحتی از دست ندهیم؛ دور از دسترس نیست که حداقل در مرحله اول پلی‌آف حضور داشته باشیم.

وی افزود: صمیمت زیادی در مجموعه باشگاه وجود دارد و همه افراد کارهایی را انجام می‌دهند که در حیطه وظایف آن‌ها نیست؛ امیدوار هستیم این صمیمیت سبب شود بازیکنان با تلاش بیشتری در زمین حاضر شوند.

https://www.farsnews.com/isfahan/news/13980525000639/%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%B1-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D9%84%DB%8C%E2%80%8C%E2%80%8C%D8%A2%D9%81-%D8%AF%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA
منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

به ما مثل غریبه‌ها نگاه می‌شود/ رفتار مسئولان تحقیرآمیز است

سعید رستمی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره باخت یک به ۴ تیم فوتسال هایپر مقابل فرش آرا در لیگ برتر فوتسال گفت: نمی خواهم از صحبت هایی که انجام می دهم سوء برداشت شود. فرش آرا تیم بسیار توانمندی است و تماشاگران مشهدی هم میزبانی شایسته ای از ما داشتند. از نظر فنی باید بگویم در نیمه اول یک گل زدیم و دو سه موقعیت خوب را از دست دادیم. در نیمه دوم هم تا پنج دقیقه پایانی جلو بودیم و حتی داور می توانست برایمان یک پنالتی بگیرد اما با اشتباهاتی که داشتیم نتیجه را واگذاری کردیم. یکسری اشتباهات تاکتیکی از طرف من و اشتباهات فردی از طرف بازیکنان بود که اینجا تسلیم هستیم و بحثی در آن نیست.

وی افزود: ولی گلایه بزرگ من از مسئولان و ناظران است که نگاهشان به ما مثل یک تیم غریبه است. ما فصل گذشته به لیگ برتر رسیدیم. هنوز مشخص نیست کدام تیم قهرمان می شود و کدام تیم ها سقوط می کنند ولی رفتارهایی که با تیم ما می شود، خیلی تحقیرآمیز است. هایپر تیمی است با یک کادر کاملا بومی. بازیکنانی داشتیم که مستحق بازی در لیگ برتر بودند ولی نیاز به زمان داریم.

سرمربی تیم هایپر شاهین شهر یادآور شد: می توانید از منوچهر نظری ناظر داوری درباره عملکرد داور سئوال کنید. بازی ساده بود اما از طرف داوران سخت شد. شاید بیش از ۱۰ صحنه اوت و کرنر در وسط زمین رخ داد که خیلی واضح بود ولی داور به ضرر ما گرفت. حدود هفت دقیقه حتی یک اوت و کرنر به ما ندادند که خنده دار بود. داور در دقیقه پنج نیمه دوم ما را پنج خطا کرد و با هر اعتراض یک کارت زرد نشان می داد. حتی در یک صحنه بازیکن حریف، نفر ما را زد؛ داور نه تنها پنالتی نگرفت که به خاطر تمارض یک کارت زرد هم به بازیکنمان نشان داد. آن صحنه اگر پنالتی نبود، کارت هم نداشت. دنبال توجیه باخت نیستم ولی تصمیمات داور بازی را سخت کرد.

رستمی همچنین از نحوه گزارش گزارشگر شبکه خراسان رضوی انتقاد کرد و افزود: وقتی بازی از شبکه ورزش پخش می شود، گزارشگر دیگر متعلق به استان خراسان نیست و باید بی طرفانه صحبت کند. گزارشگر وظیفه تحلیل ندارد. خیلی از دوستان ما که بازی را زنده تماشا می کردند، گفتند اگر مسابقه را با صدای بسته می دیدند راحت تر بودند.

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین شهر در پایان تاکید کرد: یکبار دیگر می گویم دنبال توجیه نیستم و برای تیم فرش آرا و مردم مشهد ارزش زیادی قائلم. باید بیشتر کار کنیم تا علاوه بر مسائل داخل زمین، با عوامل اثرگذار خارج از کنترلمان مثل داوری ها هم مقابله کنیم. نباید چون اسامی بزرگ روی یک نیمکت هستند، به نفع آن تیم سوت بزنیم. اتفاقات رخ داده در بازی با فرش آرا، فراتر از اشتباه بود. شرمندگی داور و مسئولان هم بعد از بازی  به درد ما نمی خورد. مسئولان بعد از بازی گفتند حلال کنید؛ باید بگویم آنها را حلال نمی کنم.https://www.mehrnews.com/news/4677248/%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%A7-%D9%85%D8%AB%D9%84-%D8%BA%D8%B1%DB%8C%D8%A8%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%B3%D8%A6%D9%88%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D8%B1%D8%A2%D9%85%DB%8C%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

بهترین های هفته چهارم لیگ برتر مشخص شدند

بهترین های هفته چهارم لیگ برتر مشخص شدند

تیم فرش آرای مشهد بهترین تیم هفته چهارم لیگ برتر شد.

پایگاه خبری فوتسال ایران همچون هفته های گذشته بهترین های لیگ برتر را با کمک کارشناسان انتخاب می کند.بر این اساس بهترین های هفته چهارم لیگ برتر به شرح زیر است:

تیم برتر هفته: فرش آرای مشهد

مربی برتر هفته:سعید رستمی(هایپر شاهین شهر)

داور برتر هفته:رضا کیامنش(حفاری اهواز- ستارگان ورامین)

تیم منتخب هفته:مسعود محمدی(فرش آرای مشهد) محسن محمد زاده(حفاری خوزستان) میثم اینانلو(ارژن شیراز) امیر شجاعی(اهورا) کابیز گمرکی(هایپر)

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

نخستین پیروزی هایپری ها در خانه

به گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکز اصفهان؛در چهارچوب  هفته چهارم  رقابت های  فوتسال باشگاه های کشور تیم هایپر که  عصر امروز در سالن تختی شهر شاهین شهر به مصاف سن ایچ رفته  بود توانست با نتیجه چهار بر سه تیم صدر نشین را شکست دهد.تیم فوتسال تازه لیگ برتری شده هایپر شاهین شهر  که در سه بازی اول خود سه امتیاز به دست آورده بود، در دومین دیدار خانگی خود، نخستین شکست فصل ساوه ای ها را رقم زد.گل های هایپر شهر شاهین‌شهر را  سعید افشاری ، احسان فیروزپور و کامبیز گمرکی (دو گل) و  سن ایچ ساوه را  علی مروتی ، علیرضا جوان  و سعید افشاری (گل به خودی)  به ثمر رساندند.تیم گیتی پسند اصفهان هم پس از پیروزی پرگل هفته قبل، در قم میهمان  سوهان  محمد سیما بود که به تساوی  یک گل رضایت داد.


Play Videoکد ویدیودانلود

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

تقسیم امتیازات در ورامین

به گزارش خبرگزاری صداوسیما: در چارچوب لیگ برتر فوتسال کشور و در هفته ی سوم آن ،دو تیم ستارگان ورامین و هایپرشهر شاهین شهر امتیازات این بازی را بین خود تقسیم کردند.Play Videoکد ویدیودانلودفیلم اصلی
در این بازی پربرخورد که با تاخیر ۴۵دقیقه ای در اوایل بازی آغاز شد، ابتدا تیم ورامین با یک گل از حریف جوان خود پیش افتاد ولی بازیکنان تیم شاهین شهر توانستند با هماهنگی گل خورده را جبران کنند.
سرمربی ستارگان ورامین ضمن اعتراض به داوری این مسابقه گفت: تیم هایپر شهر تیم جوان و خوبی بود که با بازی محکم و هماهنگ در این بازی ظاهر شد و ما پیش بینی این بازی سخت را داشتیم زیرا این تیم فصل قبل نیز درکنار یکدیگر بازی کرده بودند.
رضا داورزنی گفت: تیم ما تحت تاثیر داوری  این بازی قرار گرفت  زیرا در دو صحنه داوران به ضرر ما سوت زدند که در روند بازی ما تاثیر منفی داشت ولی اگر ما به داوری اعتراض کنیم باید منتظرمحرومیت دو جلسه ای باشیم.
سرمربی تیم فوتسال هایپر شهر نیز گفت: به تیم خوب ورامین بابت داشتن چنین تیمی تبریک می گویم ولی تیم ما هم هماهنگ و خوب بود و جریان بازی را در کنترل خود داشت.
رستمی گفت: تاخیر پیش آمده در قبل از بازی تاثیر منفی بر روی هر دو تیم داشت که این تاخیر باعث افت بازی  شد.
ناظر فدراسیون نیز گفت: برخورد اتوبوس تیم هایپر شهر شاهین شهر با تیر برق در بیرون از سالن و قطع برق قسمتی از سالن و همچنین عدم وجود نیروی انتظامی باعث به وجود آمدن تاخیر در اوایل بازی شد که باعث  افت نسبی هر دو تیم شد.
شیرزادی در پاسخ به سوال خبرنگار صداو سیما در رابطه با اعتراض تیم ورامین نسبت به داوری این بازی گفت: ما گزارش خودمان را به فدراسیون ارسال می کنیم ولی در کل مشکل خاصی که تاثیری بر روند بازی داشته باشد از سوی داوران این دیدار مشاهده نکردیم.
 منبع: خبرگزاری صداوسیما

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

شاه پناهم بده…

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

سرمربی هایپر: در شهر خودمان غریب هستیم

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر گفت: اشتباهات فردی داشتیم و چند بازیکن ما مصدوم بودند، امیدوارم طوری بازی کنیم که به تصمیم داوران وابسته نباشیم.

سرمربی هایپر: در شهر خودمان غریب هستیم

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، سعید رستمی پس از پیروزی تیمش برابر تیم اهورا بهبهان اظهار داشت: این بازی اهمیت خاصی برای ما داشت زیرا می‌خواستیم نشان دهیم تساوی برابر گیتی‌پسند اتفاق نبوده است و نتایج خوبمان ادامه پیدا کند. 

سرمربی هایپر شاهین‌شهر ادامه داد: تیم اهورا چیزی برای از دست دادن ندارد و همیشه در همه بازی‌ها با انگیزه بازی می‌کنند و برای اثبات خود به میدان می‌آیند؛ به تیم خوب اهورا تبریک می‌گویم که در عین شایستگی بازی کردند.

وی با بیان این‌که متاسفانه به عدم مدیریت مدیران شهر خود که تجربه بازی لیگ برتر نداشتند باختیم، گفت: اگر قرار است تماشاگر نیاید الزام کنند که نیایند، در حین بازی نباید حواس خود را جمع کنیم که چه کسی هست و نیست؛ برای سال گذشته هماهنگ کرده بودیم بانوان در سالن حضور داشته باشند زیرا جو سالن ما نیز خوب است و کوچک‌ترین توهینی نیست.

رستمی ادامه داد: بانوانی که می‌آیند از خانواده‌های ما هستند، دوست داریم بانوان حضور داشته باشند اما روال قانونی آن باید طی شود؛ اینکه بعد از بیست دقیقه از بازی به ما این موضوع را انتقال می‌دهند منطقی نیست؛ حضور هایپر در لیگ برتر اولین مرتبه است در سطح شهرستان برگزار می‌شود، فکر می‌کنم در ورزشگاه خود غریب هستیم که بسیار بد است.

سرمربی تیم فوتسال هایپر تصریح کرد: متاسفانه اشتباه فردی نیز داشتیم که روی گل آخر امیدوارم داور اشتباه نکرده باشد، در این بازی مجید کیانی و محمد نوید‌بخش را مصدوم داشتیم که امیدوارم شرایط بهتری پیدا کنیم تا حرف‌های بیشتری برای گفتن داشته باشیم.

وی در خصوص مصدومیت گمرکی بیان داشت: متاسفانه کامبیز گمرکی از ناحیه کتف مصدوم شد و حسین قپانچی نیز با مصدومیت بازی می‌کرد؛ به همین دلیل مجبور شدیم یکی از بازیکنانی که فاکتور‌های دفاعی بیشتری دارد را به کار بگیریم که باعث شد مقداری عقب بکشیم.

رستمی با بیان این‌که اگر مانند نیمه اول دستمان در انتخاب نفرات باز بود شاید می‌توانستیم بیشتر رو به جلو بازی کنیم، گفت: نمی‌توانم روی گل آخر نظر دهم و با توجه به این‌که بازی پخش زنده بود، تکرار صحنه می‌تواند گویا باشد، چیزی که من از این زاویه دیدم گل نشد.

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر در خصوص داوری هم یادآور شد: مورد بعدی این است که بعد از ۵ خطا شدن داوران سطح خطا گرفتن را بالا می‌آورند، فکر می‌کنم از چند خطا یکی از آن‌ها را می‌توانست سوت بزند؛ امیدوارم که تیم ما به نحوی بازی کند که مشکلی برای اشتباهات فردی و داوران نداشته باشد.

https://www.farsnews.com/isfahan/news/13980419001316/%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%BA%D8%B1%DB%8C%D8%A8-%D9%87%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%85

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

رستمی: می توانستیم با اختلاف پیروز دربی باشیم / داوران همانند بازیکنان هیجان زده بودند

یم هایپر شاهین شهر موفق شد در اولین حضور خود در لیگ برتر درهفته نخست مقابل همشهری نامدار و مدعی خود به تساوی دست یابد.

سعید رستمی سرمربی هایپر شاهین شهر پس از تساوی در هفته اول به خانه فوتسال گفت: بازی جلوی تیم پر مهره و با سابقه ی گیتی برای هر تیمی سخت خواهد بود چرا که با کوچکترین اشتباهی باید جریمه ی سنگینی پرداخت کنید.متاسفانه آی تی سی حاجی بنده آماده نشد ‌و با سه مصدوم و با توان۷۰ ۸۰ درصدی وارد بازی شدیم و سعی کردیم بهترین نمایش را به اجرا بگذاریم علارقم اینکه دوست داشتیم تو شرایط بهتری مقابل همشهری خود بازی کنیم که با وضع قانون جدال تیم های همشهری در هفته نخست این اتفاق رخ نداد.همچنین در این دیدار نبود تماشاگر و حضور فوتسال دوستان کاملا حس شد.
وی در ادامه افزود: بازی را خوب شروع کردیم تو دفاع بی نقص بودیم و موفق شدیم در ضدحملات به گل دست یابیم و نیمه اول با دو گل به رختکن رفتیم. در آغاز نیمه دوم بچه ها هیجانی شده بودند و چهار اشتباه فردی داشتند ک متاسفانه سه موقعیت به گل تبدیل شد.

سرمربی شاهین شهر در مورد قضاوت داوران نیز گفت: به نظر بنده فک می کنم داوران قسمتی از هیجان بازیکنان ما را موجب شدند و بازی را به نوعی مدیریت کردند مخصوصا جلوی بازیکنان اسم و رسم دار که تقریبا چربید قضاوت داوران به سمت تیم حریف اما به هر حال این نظر بنده است. البته که اشتباهات بازیکنان تیمم بازی دو هیچ برده را سه بر دو عقب افتادیم و در نهایت خدا را شکر که بازی را به تساوی کشاندیم.
رستمی در ادامه نیز ضمن تاکید بر بازی خوب بازیکنانش نیز گفت: خیلی دوست داشتم که اسکوربورد سالن به جز نتیجه آمارهای دیگه ای را هم درج میکرد که ثابت شود هایپر شایستگی های خیلی بیشتری در این دیدار داشت.امیدوارم درس بزرگی برای کل مجموعه و بازیکنان کم تجربه و جوان تیم شده باشد که متوجه شوند برخی اشتباهات تاوان سنگینی خواهند داشت.
وی در پایان نیز افزود: در توانایی گیتی پسند در عرصه تیم داری و جایگاه این تیم و بازیکنان ملی پوش آن شکی نیست و این موضوع برای همه فوتسال دوستان محفوظ است لیکن با تغییراتی ک در باشگاه داشتیم، لیست بازیکنان بارها دچار تغییر شد و باشگاه تمام تلاشش را کرد و بسیار علاقه مند بودیم که بهترین نفرات را جذب کنیم ولی مشکلاتی بود و تیم ما با توجه به اینکه سال اول حضور خود در لیگ برتر را تجربه می کند، خیلی ها به چشم مسافر لیگ به آن نگاه میکردند با این حال یک مجموعه ی کاملا همدل از بالا تا پایین هستیم و اعتماد به نفس خوبی از این دیدار گرفتیم درحالیکه حتی میتوانستیم سه امتیاز را با اختلاف کسب کنیم.قطعا در دیدار های آتی حتی با توجه به قرعه سختی که در نیم فصل اول با آن مواجه هستیم، اگر به مشکل خاصی بر نخورد نکنیم از بچه هامون در ادامه لیگ بیشتر خواهید شنید.

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

رستمی: باهوش‌تر ‌می‌بودیم نتیجه متفاوتی رقم می‌خورد

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر گفت: در نیمه دوم هیجانی شدیم و چند خطای فردی داشتیم که متاسفانه سبب از دست رفتن نتیجه شد اگر کمی باهوش‌تر بودیم نتیجه متفاوت‌تر می‌شد.

رستمی: باهوش‌تر ‌می‌بودیم نتیجه متفاوتی رقم می‌خورد

به گزارش خبرگزاری‌ فارس از اصفهان، سعید رستمی بعد از تساوی برابر گیتی‌پسند اظهار داشت: بازی برابر تیم‌های پرمهره مثل گیتی‌پسند لذت‌بخش و سخت است و این کار را برای بازیکنان سخت می‌کند.

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر ادامه داد: شرایط بازی خوب پیش رفت؛ در نیمه دوم هیجانی شدیم و چند خطای فردی داشتیم که متاسفانه سبب از دست رفتن نتیجه شد؛ اگر کمی باهوش‌تر می‌بودیم نتیجه متفاوت‌تر می‌شد؛ امیدواریم در بازی‌های بعدی شرایط بهتری داشته باشیم.

وی در خصوص گل نکردن پنالتی توسط بازیکنانش نیز گفت: گله بزرگ من از داوران است چراکه باید ضربات را تکرار می‌کردند؛ روی پنالتی‌ها کار کرده بودیم اما تجربه سپهر محمدی به گیتی‌پسند کمک کرد.

رستمی در پایان در خصوص هدف‌گذاری این تیم بیان داشت: با توجه به بودجه‌ای که داریم همه تلاشمان را می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم و بهترین نتایج را بگیریم.


https://www.farsnews.com/isfahan/news/13980414000669/%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%87%D9%88%D8%B4%E2%80%8C%D8%AA%D8%B1-%E2%80%8C%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%A8%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%85-%D9%86%D8%AA%DB%8C%D8%AC%D9%87-%D9%85%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%B1%D9%82%D9%85-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

سرمربی فوتسال هایپر شاهین شهر: می‌توانستیم پیروز میدان شویم

سرمربی فوتسال هایپر شاهین شهر: می‌توانستیم پیروز میدان شویم

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین شهر گفت: در دیدار با گیتی پسند اگر بازیکنان ما دقت بیشتری می‌کردند می‌توانستیم پیروز میدان شویم.

سعید رسمتی جمعه شب بعد از تساوی شهرآورد فوتسال اصفهان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این دیدار تیم ما هیجان زده شد و خیلی دوست داشتم اسکورورد (نمایشگر نتایج) سالن پیروزی غیر از نتیجه فاکتورهای دیگری هم داشت.

وی اظهارداشت: ما چهار اشتباه فردی داشتیم که متأسفانه سه اشتباه آن برای حریف به گل منجر شد و فکر می‌کنم بازیکنان ما اگر دقت بیشتری می‌کردند این بازی باید با اختلاف چند گل به نفع ما تمام می‌شد.

وی تصریح کرد: این دیدار جدال تجربه بازیکنان ملی پوش گیتی پسند و جسارت و دوندگی بازیکنان هایپرشاهین شهر بود که به این نتیجه ختم شد.

رستمی با بیان این که ترکیب تیم ما کامل نبود، ادامه داد: بازیکنان تیم ما اشتباهاتی داشتند ولی ۶۰ تا ۷۰ درصد آن چیزی که از آنها می‌خواستیم با توجه به اینکه تیم حریف نیز پرمهر و پر ستاره بود اجرا کردند و تا حدودی از آنها راضی هستم.

دیدار تیم‌های گیتی پسند اصفهان و هاپیر شاهین شهر در هفته نخست لیگ برتر فوتسال کشور در ورزشگاه پیروزی اصفهان با نتیجه مساوری سه بر سه پایان یافت.

https://www.irna.ir/news/83382501/%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D9%85%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%88%DB%8C%D9%85

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید: