سال نو مبارک ( در ورژن های فارسی، ترکی، انگلیسی، چینی و فرانسه)

سال نو مبارک
فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش امید به آینده است.
آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد.
امیدوارم سال نو سرشار از موفقیت و تندرستی باشد.
Happy New Year
The arrival of the New Year is always a promising future.
A future in which all We hope to be better than the last I hope the new year is full of success and wellbeing
新年好 在新的一年的到来始终是一个>
充满希望的未来
未来的所有 我们希望能够比去年
我希望新的一年是充满成功和幸福
Bonne année
L’arrivée de la nouvelle année est toujours un avenir prometteur.
Un avenir dans lequel tous les Nous espérons être meilleur que le précédent
J’espère que la nouvelle année est pleine de réussite et de bien-être
منتشرشده در عمومی | ۲ دیدگاه

می توانیم به عنوان دومین نماینده اصفهان در لیگ برتر بدرخشیم

سعید رستمی سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر، امروز در گفت‌گو با خبرنگار Fut5al،  در خصوص صعود تیم خود به لیگ برتر فوتسال کشور اظهار داشت: حامی مالی و مالک این تیم علاقه‌مند به حضور در عرصه ورزش به خصوص حضور در فوتبال و فوتسال است؛ پس از رایزنی‌های انجام شده مقرر شد یک تیم به نمایندگی از شهرستان شاهین‌شهر با خرید امتیاز وارد آسیا ویژن شود.

سرمربی تیم هایپر شاهین شهر ادامه داد: متأسفانه یا خوشبختانه به دلیل کمبود زمان کافی این امر میسر نشد و باشگاه هایپر شاهین‌شهر با برنامه ریزی ۵ ساله وارد لیگ دسته دوم شد، با ترکیب کاملا بومی وارد مسابقات لیگ دسته دوم شدیم اما متأسفانه نتایج خوبی را با توجه به دیر بسته شدن تیم کسب نکردیم.

وی اضافه کرد: پس از مسابقات دسته دوم باشگاه تصمیم گرفت که در دسته اول لیگ فوتسال کشور تیم‌داری کند؛ متأسفانه مجدداً روال بی‌برنامگی و دیر بسته شدن تیم پیش آمد، سعی کردیم از تمام ظرفیت‌های استان استفاده کنیم و با کادر فنی و بازیکنان بومی وارد مسابقات شویم که خوشبخاته تواسنتیم با همدلی تمام اعضاء تیم نتایج خوبی را کسب کنیم و وارد لیگ برتر شویم.

رستمی اذعان داشت: شروع خوبی در لیگ یک نداشتیم اما با گذشت زمان، تیم شکل خوبی را به خود و باعث شد که که به دسته بالاتر صعود کنیم.

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر در خصوص برنامه ریزی و تغییرات این تیم برای حضور در لیگ برتر گفت: قطعاً تیم‌داری خواهیم کرد و سعی می‌کنیم تیم را تقویت کنیم، با سیستم تیم لیگ یکی نمی‌شود در لیگ برتر فعالیت کرد؛ ۴ بازیکن لیگ برتری را می‌توانیم به خدمت بگیریم و فعلاً زود است که در خصوص برنامه سال آینده صحبت کنیم.

وی تصریح کرد: باید منتظر تصمیم گیری هیأت مدیره باشگاه باشیم، فکر کنم با شرایطی که ایجاد شده بتوانیم به عنوان دومین نماینده فوتسال اصفهان خوش بدرخشیم.

رستمی،  پیرامون اینکه در سال‌های جاری تیم‌های متعددی از لیگ یک به لیگ برتر راه یافته‌اند و در پایان فصل با وجود کسب نتایج ضعیف مجدداً به لیگ یک سقوط کرده‌اند و برنامه تیم هایپر شاهین‌شهر در خصوص جلوگیری از این مورد افزود: تیمی که با ظرفیت لیگ یک بسته شود قطعاً در لیگ برتر با مشکل مواجه می‌شود؛ هدف گذاری باشگاه در این خصوص بسیار مهم است، باشگاه است که با تخصیص بودجه و امکانات تعیین می‌کند که تیم در لیگ برتر به شکلی ظاهر شود.

سرمربی تیم هایپر شاهین‌شهر اضافه کرد: قطعاً به شکلی برنامه ریزی خواهیم کرد که جزو تیم‌های صعود کننده به مرحله پلی‌آف باشیم و نتایج خوبی را در لیگ کسب کنیم.

وی در خصوص اینکه در لیگ جاری تیم جوان هایپر شاهین‌شهر و تیم پر سابقه گیتی‌پسند به عنوان نمیاندگان اصفهان در لیگ برتر حضور دارند ادامه داد: من از رقابت با گیتی‌پسند و برگزاری دربی اصفهان خیلی خوشحال هستم؛ بازی با تیم‌ها بزرگ به نفع ما است زیرا بازی با تیم‌های بزرگ باعث می‌شود بازیکنان ما دیده شوند و در آینده آن‌ها تأثیر‌گذار باشد.

رستمی در پایان گفت: امیدوارم در لیگ جاری با نمایش بازی تماشاگر پسند بتوانیم در کنار گیتی‌پسند به عنوان نماینده اصفهان خوش بدرخشیم

منتشرشده در عمومی | ۶ دیدگاه

تایج دور برگشت پلی آف لیگ دسته اول / صعود آسان برای شاهین شهر ؛ قانون عجیب کرمانشاه را لیگ برتری کرد!

اختصاصی خانه فوتسال

نتایج دور برگشت پلی آف لیگ دسته اول / صعود آسان برای شاهین شهر ؛ قانون عجیب کرمانشاه را لیگ برتری کرد!


دیدارهای دور برگشت پلی آف لیگ دسته اول با برگزاری دو دیدار به پایان رسید.

به گزارش خانه فوتسال،در این دیدار ها تیم هایپر شاهین شهر که در دیدار رفت تقریبا صعود خود را قطعی کرده بود،امروز نیز توانست سفیر را در خانه خود تحقیر کند و در مجموع با نتیجه ۱۴ بر پنج به لیگ برتر صعود کرد.در پایان این دیدار درگیری بین تماشاگران و اعضای تیم هایپر یک

در دیگر دیدار نیز نفت امیدیه موفق شد با نتیجه دو بر صفر شاهین را شکست دهد.اما این پایان کار نبود و بازی به دو وقت اضافه سه دقیقه ای و سپس به پنالتی کشیده شد و شاهین موفق شد در نهایت جواز حضور در لیگ برتر را کسب کند.

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

برترین های هفته هجدهم و پایانی لیگ دسته اول اعلام شد

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال ۲۰۲۰، با نظر کارشناسان فوتسال۲۰۲۰ برترین های هفته هجدهم و پایانی لیگ دسته اول فوتسال کشور به شرح ذیل اعلام شد.

سرمربی برتر:
دکتر سعید رستمی (هایپر شهر شاهین شهر)

تیم برتر:
هایپر شهر شاهین شهر

بازیکنان منتخب:
محمد نویدبخش (هایپرشهر شاهین شهر)، احسان موسوی (شهرداری رشت)، محمدرضا رحمان نیا (هبلکس رضوی مشهد)، حسن محمدی (خالص سازان زنجان)، کامبیز گمرکی (هایپرشهر شاهین شهر)

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

İzmir’de Sempozyuma Davet

ERASMUS ULUSLARARASI AKADEMİK ARAŞTIRMALAR SEMPOZYUMU

(۵-۶ Nisan 2019) İZMİR / TÜRKİYE

Kıymetli Bilim İnsanları,

۵-۶ Nisan 2019 tarihlerinde, Türkiye’nin Dünyaya açılan
kapısı İzmir’de ERASMUS Uluslararası Akademik Araştırmalar Sempozyumu yapılacaktır. Erasmus Sempozyumu, bilimsel bilginin evrensel olduğundan hareketle dünyanın değişik ülkelerinden pek çok akademisyeni buluşturmayı hedeflemektedir. Mühendislik-Mimarlık, Sosyal Bilimler, Fen-Matematik Bilimleri, Eğitim Bilimleri, Spor Bilimleri, Güzel Sanatlar ve Sağlık Bilimleri alanlarında katılımın olacağı kongreye, özgün akademik çalışmalarınızla katılımınız beklenmektedir.

En az 5 farklı ülkeden davetli konuşmacının katılacağı sempozyum, ilgili yönetmeliklere göre uluslar arası niteliğe sahiptir.

Sempozyumda sunulan bildirilerin özet kitabı yayınlanacaktır. Tam metinler ise uluslararası yayınevinde kitap bölümü olarak yayınlanacaktır.

Bilginize sunar iyi çalışmalar dileriz.

Sempozyum Konu Başlıkları:

Eğitim Bilimleri

Filoloji

Fen ve Matematik Bilimleri

Güzel Sanatlar

Hukuk

İlahiyat/Din Bilimleri

Mimarlık Planlama ve Tasarım

Mühendislik Bilimleri

Sağlık/tıp bilimleri

Sosyal Beşerî ve İdarî Bilimler

Spor Bilimleri

Veterinerlik

Ziraat, Orman ve Su Ürünleri

 Web: http://erasmussymposium.com

Mail: erasmussempozyum@gmail.com

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

هواداران در این مدت بسیار خوب حمایت کرده‌اند

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر در خصوص بازی تیمش در مقابل رسالت مازندران گفت: با توجه به جایگاه دو تیم در جدول بازی حساسیت خاصی داشت و نتایج دیگر بازی‌های گروه به‌گونه‌ای شد که دو هفته مانده به پایان فصل صعودمان به مرحله پلی‌آف قطعی شده است.سعید رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه اصفهان، در خصوص بازی تیمش در برابر رسالت مازندران اظهار کرد: با توجه به جایگاه دو تیم در جدول بازی حساسیت خاصی داشت و هر دوتیم مدعی بودند که با پیروزی در این بازی می‌توانند امیدوار باشند. خدا را شکر نتایج بازی‌های دیگر گروه به‌گونه‌ای رقم خورد که ما دو هفته زودتر از پایان فصل صعودمان به مرحله بعد قطعی شد مگر این‌که نتایج عجیب‌ وغریبی رخ دهد.وی ادامه داد: بازی را خیلی خوب شروع کردیم اما باوجود محرومیت کامبیز گمرکی و مصدومیت جزئی دو بازیکن دیگرمان ترکیب ناقصی داشتیم و به علت این‌که دستمان برای تعویض بسته بود متاسفانه خیلی زود تیم حریف پاسخ گل‌هایی که زدیم را داد و نیمه اول را با نتیجه تساوی  ۲_۲ به رختکن رفتیم.رستمی همچنین افزود: نیمه  دوم را بد شروع کردیم اما در ادامه نکاتی که حین مسابقه به بازیکنان تذکر دادیم زود به بازی برگشتند و ۸ گل زدیم و حدود دو برابر این تعداد هم در زمان پاور پلی تیم حریف از دست دادیم.وی در خصوص بازی‌های بعدی اظهار کرد: هفته آینده استراحت خواهیم کرد و بعد از آن‌هم یک بازی تشریفاتی با تیم سقوط کرده الماس قم خواهیم داشت که برگزاری آن بازی هم مشخص نیست اما قطعا برای حفظ و تداوم پیروزی‌ها برای آن دیدار حاضر خواهیم شد.رستمی با اشاره به برگزاری بازی در روز پنج‌شنبه خاطرنشان کرد: ازآنجایی‌که بازی در یک روز غیر تعطیل بود تماشاگر خوبی به سالن آمده بود. خدا را شکر با حضور بانوان در سالن کم‌ترین میزان مسائل اخلاقی و فرهنگی را داریم و فضا برای مسابقات لیگ برتر و فراتر از آن‌هم مهیا است. هواداران در این مدت خیلی خوب حمایت کردند و دست تک‌تک آن ها را می‌بوسیم.


http://isfahan.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=78908

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

برترین های هفته شانزدهم لیگ دسته اول فوتسال کشور اعلام شد

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال ۲۰۲۰، برترین های هفته شانزدهم لیگ دسته اول فوتسال کشور توسط کارشناسان به شرح ذیل اعلام شد.

*گروه اول:

سرمربی:

دکتر سعید رستمی (هایپرشهر شاهین شهر)

تیم هفته:
هبلکس رضوی مشهد

بازیکنان منتخب:

مهدی دهباشی (پاس ناجا)
احسان جزینی (هایپرشهر شاهین شهر)
حسین قپانچی (هایپرشهر شاهین شهر)
علی عباسی (الماس شهر قم)
جمال توکلیان (هبلکس رضوی)

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

گالری تصاویر هایپر شهر شاهین شهر- رسالت مازندران

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

گام بلند هایپر برای رسیدن به پلی آف

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران ، هفته شانزدهم رقابتهای لیگ دسته اول فوتسال کشور در گروه الف، عصر پنج شنبه با برگزاری ۴ دیدار پیگیری شد. 

هایپرشهر شاهین شهر ۸ – رسالت مازندران ۴

گلزنان:
حسین قپانچی ۳ – احسان جزینی ۲ – ایمان ادریس – مسعود فلاح – امیر بارسنی(شاهین شهر)
احمد دستیاران – مهران رضاپور – ناصر عجم – عماد محمدی (مازندران)

هایپر شاهین شهر برای رسیدن به مرحله پلی آف انرژی مضاعفی گرفته است. آن ها با کسب نتایج درخشان در نیم فصل دوم آهسته آهسته خود را به بالای جدول رساندند. هایپری ها در این هفته و با حمایت تماشاگران پر شمار خود، از تیم رسالت مازندران پذیرایی می کردند. شاگردان سعید رستمی از حساسیت بالای این دیدار مطلع بودند و از همان ابتدا با توپ پر وارد میدان شدند. یاران ایمان احمدی در رسالت مازندران در این دیدار نمایش خوبی از خود به نمایش نگذاشتند و نتوانستند آن طراوت همیشگی را از خود نشان دهند. این بازی زیبا و تماشاگر پسند دوازده گل به همراه داشت که در نهایت سهم نماینده اصفهان بیشتر بود و آن ها موفق شدند پیروز این‌ میدان لقب بگیرند. هایپری ها با این پیروزی بیست و نه امتیازی شدند و گام بلندی برای حضور در مرحله پلی آف برداشتند. رسالت مازندران نیز بیست امتیازی باقی ماند و به رده ششم جدول نزول کرد.

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

تیم نفت از هر حربه ای برای پیروزی استفاده کرد

سرمربی تیم هایپر شاهین شهر پس بازی در برابر نفت امیدیه گفت: تیم نفت، باتجربه تر از ما عمل کرد ولی ما از لحاظ فنی پتانسیل را داشتیم که جایگزین نفت در صدر جدول باشیم.
سعید رستمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه اصفهان در ارتباط با تساوی تیمش در برابر نفت امیدیه، اظهار کرد: تیم نفت صدرنشین جدول بود و تنها باخت آن ها در نیم فصل اول به تیم ما بود. بازیکنان این تیم حدودهفت سال کنار هم بازی کرده اند و در لیگ یک سابقه زیادی دارند.
وی ادامه داد: از لحاظ فنی پتانسیل داشتیم که جایگزین نفت در صدر جدول باشیم. متاسفانه نیمه اول روی دو اشتباه فردی دوگل دریافت کردیم و پس از آن هر موقع که قصد سرعت دادن به بازی و فشار به حریف را داشتیم، دروازه بان یا اعضای کادر فنی تیم نفت در بازی وقفه ایجاد می کردند.
رستمی همچنین افزود: نیمه دوم با صحبت هایی که انجام شد، تا کمتر از ۴ دقیقه پایانی بازی را پیش بودیم اما تعدادی از تماشاگران حریف با نیروی انتظامی درگیر شدند و بازی توقف ۱۵ دقیقه‌ای داشت و در شرایطی که بازی را پیش بودیم و می توانستیم نتیجه را حفظ کنیم، بازهم روی یک اشتباه گل سوم را دریافت کردیم.
وی با اشاره به اشتباهات تیم خود خاطر نشان کرد: تیم امیدیه حرفی برای گفتن نداشت و از اشتباهات ما استفاده کرد. آن ها می دانستند دنبال چه چیزی هستند و آنجایی که نیاز داشتند، کادر فنی آن ها اعتراض می کرد یا دروازه بانشان خود را به مصدومیت می زد و به عبارتی آن ها با تجربه تر عمل کردند و در پایان تیم نفت خوشحال از شاهین شهر خارج شد.
رستمی در ارتباط با حواشی این مسابقه گفت: در بازی روز گذشته حدود ۵۰۰ خانم در ورزشگاه حضور داشتند، که این موضوع را باید به فال نیک گرفت. شهرستان ما در بعضی مسائل نو پا هستیم و برخی عوامل از جمله نیروی انتظامی و بعضی مسائل دیگر را نمی دانیم. هوادران تیم امیدیه چندین بار وارد زمین شدند و باعث توقف بازی شدند. در ۱۰ سال گذشته در شهرستان چنین تجربه‌ای را نداشتیم و برای جا افتادن این موضوع نیاز به زمان داریم و مسئولین باید برای آمادگی هرچه بیشتر و سریع تر خودی نشان دهند.
وی همچنین در خصوص بازی های آینده اظهار کرد: طی دو هفته آینده فرصت صدرنشینی داریم. در بازی بعد مقابل زنجان سعی می کنیم صعودمان را قطعی کنیم و در ادامه برای صدرنشینی بجنگیم.

http://isfahan.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=78454منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید: