توییت ۱۲

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

توییت ۱۱

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

توییت ۱۰

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

توییت ۹

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

روز #پزشک

آغاز شهریور هر سال مناسبتی ویژه در تقویم سلامت کشور است برای پاسداشت کسانی که برای حفظ ارزشمندترین موهبت خداوندی که همانا سلامت بشر است، سوگند یاد کرده اند و این عهد مقدس، گاه به بهای جان بوده است.

یکم شهریور مصادف است با زادروز حکیمی فرزانه که ارمغان پزشکی ایران را به دنیا صادر کرد و امروز از گذر قرن ها، یکایک اعضای جامعه سلامت کشور به او مفتخر و مدیونند.

امسال این روز را در حالی گرامی می داریم که در گذر ماه های اخیر، جامعه پزشکی کشور همگام با تمامی خانواده مدافعان سلامت کشور، با بحرانی همه گیر مواجه بوده و با آمادگی حداکثری در مقابله با پدیده شوم ویروس کرونا، کوشش گسترده ای را در تسری بهداشت و درمان برای آحاد جامعه به کار بسته تا همچون همیشه پیام آور سلامت در اقصی نقاط مرز پرگهر ایران اسلامی باشند و در این ایام، با تعبیری بی نظیر از مفهوم عشق به انسانیت، ایثار و شرافت حرفه ای، به نحو مسوولانه ای در این عرصه ایفای نقش کردند.

با پاسداشت و ادای احترام به پزشکان شهید عرصه سلامت کشور، فرا رسیدن این روز را به یکایک اعضای جامعه پزشکی کشور، به ویژه همکاران خدوم حوزه پزشکی استان فارس صمیمانه تبریک گفته و امیدوارم ثمره تلاش و همت شبانه روزی شما عزیزان، تامین امر سلامت در جای جای وطن عزیزمان باشد.

ضمن قدردانی صمیمانه از تلاش های بی شائبه شما همراهان سلامت کشور، لازم است تاکید کنم شما بزرگواران در ماه های اخیر به زیبایی صحنه هایی مثال زدنی از ایثار و از جان گذشتگی خلق کردید و اکنون مردم عزیزمان بیش از همیشه همراه و همدل شما هستند و این خود موهبتی ارزشمند برای جامعه پزشکی کشور است.

T.me/dr_saeidrostami

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

#ترکمانچای فوتبالی: استعفا بدهید و از جیبتان پول مرد بلژیکی را بدهید!

🔹 ۶ میلیون یورو معادل ۱۷۰ میلیارد تومان را باید تقدیم ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی که مهدی تاج او را مربی نجیب می‌خواند، کنیم. در تمام این سال‌ها به ثمن بخس از بیت‌المال و حق مردم به فرنگی‌های فوتبال داده‌ایم اما این یکی حسابی درد دارد.

🔹مرد بلژیکی آمد، افتضاح‌ترین نتایج تاریخ فوتبال ایران را گرفت و حالا روی صندلی راکش نشسته و دارد به حال ما می‌خندد و منتظر است ۶ میلیون یورو ناقابل به حساب‌اش واریز شود.

با این افتضاح چه می‌شود کرد؟ مسخره است که از استعفا حرف بزنیم، چون تاریخ نشان داده است که تلخ‌ترین از این اتفاق‌ها هم باعث نمی‌شود ،مسؤولی در ایران از سمت خود استعفا بدهد اما ما می‌نویسیم شاید به کسی برخورد و بی‌خیال کرسی قدرت شد.

🔹وزیر ورزش، سرپرست فدارسیون، اعضای هیات رییسه و هرکسی به هر نحوی در این قرار داد نقش داشت باید از سمت خود استعفا دهد که این استعفا به معنای پذیرش اشتباه است.

🔹در مرحله بعدی قطعا هزینه این ترکمنچای فوتبالی باید از حساب شخصی افرادی پرداخت شود که در بستن قرار داد نقش داشته‌اند. هیچ نهاد دولتی نباید زیر بار پرداخت این هزینه گزاف شود. نکند خدای ناکرده دوباره شاهد قرض دادن پول از سوی شستا به فدراسیون باشیم.

🔹مردی یا زنی که قرض دارد همه زندگی‌اش را می‌فروشد تا قرض‌اش را بدهد. تاج و همه اعضای فدراسیون فوتبال یک قرض ۶ میلیون یورویی دارند و باید آن را پرداخت کنند.

🔹حتما وقتی این پول پرداخت شد باید به مردم گفته شود که منبع پرداخت پول کجا بوده است. بس است، دست کردن در کیسه بیت‌المال بس است.

🔹در ادامه سوالی اذهان عمومی را درگیر خود می‌کند و آنهم این است که چرا نهادهای نظارتی در تمام این سال‌ها به فوتبال دولتی ما ورود نکرده‌اند. به فوتبالی که استقلال و پرسپولیس آن هر سال در حال پرداخت بدهی‌های دلار به بازیکنان خارجی هستند که پشیزی نمی‌ارزیدند.

🔹فساد مالی در فوتبال ایران بی‌داد می‌کند. مدیران و مربیان هستند که با آوردن بازیکنان بی‌کیفیت خارجی و قرار داد بستن با آنها، جیب خود را پر از پول می‌کنند و بدهی‌های دلاری را روی دوش مردم می‌گذارند.

🔹برای مردمی که زندگی‌شان لنگ چند میلیون تومان است، شنیدن پرداخت ۱۷۰ میلیارد تومان که برخی نمی‌دانند چندتا صفر دارد، به یک اجنبی دردآور است. مربی که خاطرات تلخی هم از دوران حضورش روی نیمکت تیم ملی داریم.

🔹منتظر خبر شنیدن استعفای تمام اعضای فدراسیون فوتبال و پرداخت هزینه ویلموتس توسط همان آدم‌های مستعفی هستیم. یعنی امیدواریم اینگونه باشد و دوباره پای بیت‌المال به میان نیاید که حق‌الناس است و من یکی به عنوان نویسنده این متن راضی نیستم از حق من یک سنت در اختیار مرد بلژیکی قرار بگیرد.

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

توییت ۸

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

توییت ۷

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

توییت ۶

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

توییت ۵

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید: