شاه پناهم بده…

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

سرمربی هایپر: در شهر خودمان غریب هستیم

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر گفت: اشتباهات فردی داشتیم و چند بازیکن ما مصدوم بودند، امیدوارم طوری بازی کنیم که به تصمیم داوران وابسته نباشیم.

سرمربی هایپر: در شهر خودمان غریب هستیم

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، سعید رستمی پس از پیروزی تیمش برابر تیم اهورا بهبهان اظهار داشت: این بازی اهمیت خاصی برای ما داشت زیرا می‌خواستیم نشان دهیم تساوی برابر گیتی‌پسند اتفاق نبوده است و نتایج خوبمان ادامه پیدا کند. 

سرمربی هایپر شاهین‌شهر ادامه داد: تیم اهورا چیزی برای از دست دادن ندارد و همیشه در همه بازی‌ها با انگیزه بازی می‌کنند و برای اثبات خود به میدان می‌آیند؛ به تیم خوب اهورا تبریک می‌گویم که در عین شایستگی بازی کردند.

وی با بیان این‌که متاسفانه به عدم مدیریت مدیران شهر خود که تجربه بازی لیگ برتر نداشتند باختیم، گفت: اگر قرار است تماشاگر نیاید الزام کنند که نیایند، در حین بازی نباید حواس خود را جمع کنیم که چه کسی هست و نیست؛ برای سال گذشته هماهنگ کرده بودیم بانوان در سالن حضور داشته باشند زیرا جو سالن ما نیز خوب است و کوچک‌ترین توهینی نیست.

رستمی ادامه داد: بانوانی که می‌آیند از خانواده‌های ما هستند، دوست داریم بانوان حضور داشته باشند اما روال قانونی آن باید طی شود؛ اینکه بعد از بیست دقیقه از بازی به ما این موضوع را انتقال می‌دهند منطقی نیست؛ حضور هایپر در لیگ برتر اولین مرتبه است در سطح شهرستان برگزار می‌شود، فکر می‌کنم در ورزشگاه خود غریب هستیم که بسیار بد است.

سرمربی تیم فوتسال هایپر تصریح کرد: متاسفانه اشتباه فردی نیز داشتیم که روی گل آخر امیدوارم داور اشتباه نکرده باشد، در این بازی مجید کیانی و محمد نوید‌بخش را مصدوم داشتیم که امیدوارم شرایط بهتری پیدا کنیم تا حرف‌های بیشتری برای گفتن داشته باشیم.

وی در خصوص مصدومیت گمرکی بیان داشت: متاسفانه کامبیز گمرکی از ناحیه کتف مصدوم شد و حسین قپانچی نیز با مصدومیت بازی می‌کرد؛ به همین دلیل مجبور شدیم یکی از بازیکنانی که فاکتور‌های دفاعی بیشتری دارد را به کار بگیریم که باعث شد مقداری عقب بکشیم.

رستمی با بیان این‌که اگر مانند نیمه اول دستمان در انتخاب نفرات باز بود شاید می‌توانستیم بیشتر رو به جلو بازی کنیم، گفت: نمی‌توانم روی گل آخر نظر دهم و با توجه به این‌که بازی پخش زنده بود، تکرار صحنه می‌تواند گویا باشد، چیزی که من از این زاویه دیدم گل نشد.

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر در خصوص داوری هم یادآور شد: مورد بعدی این است که بعد از ۵ خطا شدن داوران سطح خطا گرفتن را بالا می‌آورند، فکر می‌کنم از چند خطا یکی از آن‌ها را می‌توانست سوت بزند؛ امیدوارم که تیم ما به نحوی بازی کند که مشکلی برای اشتباهات فردی و داوران نداشته باشد.

https://www.farsnews.com/isfahan/news/13980419001316/%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%BA%D8%B1%DB%8C%D8%A8-%D9%87%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%85

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

رستمی: می توانستیم با اختلاف پیروز دربی باشیم / داوران همانند بازیکنان هیجان زده بودند

یم هایپر شاهین شهر موفق شد در اولین حضور خود در لیگ برتر درهفته نخست مقابل همشهری نامدار و مدعی خود به تساوی دست یابد.

سعید رستمی سرمربی هایپر شاهین شهر پس از تساوی در هفته اول به خانه فوتسال گفت: بازی جلوی تیم پر مهره و با سابقه ی گیتی برای هر تیمی سخت خواهد بود چرا که با کوچکترین اشتباهی باید جریمه ی سنگینی پرداخت کنید.متاسفانه آی تی سی حاجی بنده آماده نشد ‌و با سه مصدوم و با توان۷۰ ۸۰ درصدی وارد بازی شدیم و سعی کردیم بهترین نمایش را به اجرا بگذاریم علارقم اینکه دوست داشتیم تو شرایط بهتری مقابل همشهری خود بازی کنیم که با وضع قانون جدال تیم های همشهری در هفته نخست این اتفاق رخ نداد.همچنین در این دیدار نبود تماشاگر و حضور فوتسال دوستان کاملا حس شد.
وی در ادامه افزود: بازی را خوب شروع کردیم تو دفاع بی نقص بودیم و موفق شدیم در ضدحملات به گل دست یابیم و نیمه اول با دو گل به رختکن رفتیم. در آغاز نیمه دوم بچه ها هیجانی شده بودند و چهار اشتباه فردی داشتند ک متاسفانه سه موقعیت به گل تبدیل شد.

سرمربی شاهین شهر در مورد قضاوت داوران نیز گفت: به نظر بنده فک می کنم داوران قسمتی از هیجان بازیکنان ما را موجب شدند و بازی را به نوعی مدیریت کردند مخصوصا جلوی بازیکنان اسم و رسم دار که تقریبا چربید قضاوت داوران به سمت تیم حریف اما به هر حال این نظر بنده است. البته که اشتباهات بازیکنان تیمم بازی دو هیچ برده را سه بر دو عقب افتادیم و در نهایت خدا را شکر که بازی را به تساوی کشاندیم.
رستمی در ادامه نیز ضمن تاکید بر بازی خوب بازیکنانش نیز گفت: خیلی دوست داشتم که اسکوربورد سالن به جز نتیجه آمارهای دیگه ای را هم درج میکرد که ثابت شود هایپر شایستگی های خیلی بیشتری در این دیدار داشت.امیدوارم درس بزرگی برای کل مجموعه و بازیکنان کم تجربه و جوان تیم شده باشد که متوجه شوند برخی اشتباهات تاوان سنگینی خواهند داشت.
وی در پایان نیز افزود: در توانایی گیتی پسند در عرصه تیم داری و جایگاه این تیم و بازیکنان ملی پوش آن شکی نیست و این موضوع برای همه فوتسال دوستان محفوظ است لیکن با تغییراتی ک در باشگاه داشتیم، لیست بازیکنان بارها دچار تغییر شد و باشگاه تمام تلاشش را کرد و بسیار علاقه مند بودیم که بهترین نفرات را جذب کنیم ولی مشکلاتی بود و تیم ما با توجه به اینکه سال اول حضور خود در لیگ برتر را تجربه می کند، خیلی ها به چشم مسافر لیگ به آن نگاه میکردند با این حال یک مجموعه ی کاملا همدل از بالا تا پایین هستیم و اعتماد به نفس خوبی از این دیدار گرفتیم درحالیکه حتی میتوانستیم سه امتیاز را با اختلاف کسب کنیم.قطعا در دیدار های آتی حتی با توجه به قرعه سختی که در نیم فصل اول با آن مواجه هستیم، اگر به مشکل خاصی بر نخورد نکنیم از بچه هامون در ادامه لیگ بیشتر خواهید شنید.

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

رستمی: باهوش‌تر ‌می‌بودیم نتیجه متفاوتی رقم می‌خورد

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر گفت: در نیمه دوم هیجانی شدیم و چند خطای فردی داشتیم که متاسفانه سبب از دست رفتن نتیجه شد اگر کمی باهوش‌تر بودیم نتیجه متفاوت‌تر می‌شد.

رستمی: باهوش‌تر ‌می‌بودیم نتیجه متفاوتی رقم می‌خورد

به گزارش خبرگزاری‌ فارس از اصفهان، سعید رستمی بعد از تساوی برابر گیتی‌پسند اظهار داشت: بازی برابر تیم‌های پرمهره مثل گیتی‌پسند لذت‌بخش و سخت است و این کار را برای بازیکنان سخت می‌کند.

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر ادامه داد: شرایط بازی خوب پیش رفت؛ در نیمه دوم هیجانی شدیم و چند خطای فردی داشتیم که متاسفانه سبب از دست رفتن نتیجه شد؛ اگر کمی باهوش‌تر می‌بودیم نتیجه متفاوت‌تر می‌شد؛ امیدواریم در بازی‌های بعدی شرایط بهتری داشته باشیم.

وی در خصوص گل نکردن پنالتی توسط بازیکنانش نیز گفت: گله بزرگ من از داوران است چراکه باید ضربات را تکرار می‌کردند؛ روی پنالتی‌ها کار کرده بودیم اما تجربه سپهر محمدی به گیتی‌پسند کمک کرد.

رستمی در پایان در خصوص هدف‌گذاری این تیم بیان داشت: با توجه به بودجه‌ای که داریم همه تلاشمان را می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم و بهترین نتایج را بگیریم.


https://www.farsnews.com/isfahan/news/13980414000669/%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%87%D9%88%D8%B4%E2%80%8C%D8%AA%D8%B1-%E2%80%8C%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%A8%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%85-%D9%86%D8%AA%DB%8C%D8%AC%D9%87-%D9%85%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%B1%D9%82%D9%85-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

سرمربی فوتسال هایپر شاهین شهر: می‌توانستیم پیروز میدان شویم

سرمربی فوتسال هایپر شاهین شهر: می‌توانستیم پیروز میدان شویم

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین شهر گفت: در دیدار با گیتی پسند اگر بازیکنان ما دقت بیشتری می‌کردند می‌توانستیم پیروز میدان شویم.

سعید رسمتی جمعه شب بعد از تساوی شهرآورد فوتسال اصفهان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این دیدار تیم ما هیجان زده شد و خیلی دوست داشتم اسکورورد (نمایشگر نتایج) سالن پیروزی غیر از نتیجه فاکتورهای دیگری هم داشت.

وی اظهارداشت: ما چهار اشتباه فردی داشتیم که متأسفانه سه اشتباه آن برای حریف به گل منجر شد و فکر می‌کنم بازیکنان ما اگر دقت بیشتری می‌کردند این بازی باید با اختلاف چند گل به نفع ما تمام می‌شد.

وی تصریح کرد: این دیدار جدال تجربه بازیکنان ملی پوش گیتی پسند و جسارت و دوندگی بازیکنان هایپرشاهین شهر بود که به این نتیجه ختم شد.

رستمی با بیان این که ترکیب تیم ما کامل نبود، ادامه داد: بازیکنان تیم ما اشتباهاتی داشتند ولی ۶۰ تا ۷۰ درصد آن چیزی که از آنها می‌خواستیم با توجه به اینکه تیم حریف نیز پرمهر و پر ستاره بود اجرا کردند و تا حدودی از آنها راضی هستم.

دیدار تیم‌های گیتی پسند اصفهان و هاپیر شاهین شهر در هفته نخست لیگ برتر فوتسال کشور در ورزشگاه پیروزی اصفهان با نتیجه مساوری سه بر سه پایان یافت.

https://www.irna.ir/news/83382501/%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D9%85%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%88%DB%8C%D9%85

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

سرمربی هایپر شاهین‌شهر: روی اشتباهات فردی گل خوردیم؛ داور به دنبال مدیریت بازی بود

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر گفت: داور دربی اصفهان به سمتی رفت که بازی را مدیریت کند.

اصفهان| سرمربی هایپر شاهین‌شهر: روی اشتباهات فردی گل خوردیم؛ داور به دنبال مدیریت بازی بود

سعید رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، پس از تساوی ۳ بر ۳ تیمش مقابل گیتی‌پسند در هفته نخست لیگ برتر فوتسال به ستایش عملکرد بازیکنانش پرداخت و اظهار داشت: بازی نبرد تجربه و مهره‌های باشگاه گیتی‌پسند با جنگندگی و جسارت بازیکنان ما بود. تقریبا می‌توان گفت شرایط خیلی خوب پیش می‌رفت و داوری به سمتی رفت که بازی را مدیریت کند و همین باعث شد که بازیکنان ما هیجان‌زده شوند.

وی در ادامه افزود: روی ۳ اشتباه فردی گل خوردیم و فکر می‌کنم فرصت هست که به مسابقات برگردیم و مطمئن باشید که در ادامه رقابت‌ها از بازیکنان من و شهامت‌شان بیشتر خواهید شنید.

به گزارش تسنیم، دربی فوتسال اصفهان در هفته نخست لیگ برتر، عصر امروز در سالن پیروزی برگزار شد که در این دیدار گیتی پسند و هایپر شاهین شهر به تساوی ۳ بر ۳ رضایت دادند.

https://tn.ai/2047259

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتباهات فردی تاثیر زیادی در نتیجه داشت

سرمربی هایپر شاهین شهر گفت: این دیدار، جدال تجربه بازیکنان ملی پوش گیتی پسند و جسارت و دوندگی بازیکنان ما بود که در نهایت با تساوی به اتمام رسید.

سعید رستمی پس از تساوی تیمش در شهرآورد فوتسالی اصفهان، اظهار کرد: در این بازی هیجانی شدیم وگرنه باید این بازی را بهتر تمام می‌کردیم؛ من دوست داشتم اسکوبورد بجز نتیجه پارامترهای دیگری را نیز نشان میداد. صرفاً چهار اشتباه فردی داشتیم که متاسفانه بر روی این اشتباهات سه گل دریافت کردیم. اگر بازیکنانمان کمی دقت داشتند بازی با نتیجه ای خوب به نفع هایپر به اتمام می‌رسید.

وی با تاکید بر اینکه اشتباهات فردی تاثیر زیادی در نتیجه این دیدار داشت، خاطر نشان کرد: این دیدار، جدال تجربه بازیکنان ملی پوش گیتی پسند و جسارت و دوندگی بازیکنان ما بود که در نهایت با تساوی به اتمام رسید. اشتباهات بازیکنانمان باعث شد بازی را که دو بر صفر از حریف پیش بودیم در نهایت سه بر سه به اتمام برسانیم. ترکیب کاملی را در اختیار نداشتیم اگر ترکیب کاملی در اختیار تیم بودند نتیجه ای متفاوت رقم می خورد.

سعید رستمی ضمن تشکر از تمام بازیکنان و کادر فنی تیمش، گفت: با تمام این اوصاف بازیکنانمان ۶۰ تا ۷۰ درصد از آن چیزی که مدنظرمان بود را انجام دادند و با توجه به اینکه تیم گیتی پسند تیم پر مهره و تیم خیلی خوبی بود؛ تا حدودی از بازیکنانمان راضی هستم.

https://www.imna.ir/news/381413/

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

سرمربی هایپر شاهین‌شهر: حریف دست‌وپا بسته‌ای برای گیتی‌پسند نیستیم

سعید رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، در آستانه آغاز فصل جدید لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: پس از شروع نه چندان خوبی که در فصل گذشته لیگ دسته اول داشتیم، خوشبختانه روند تیم به‌گونه‌ای پیش رفت که منجر به صعود به لیگ برتر شد. پس از صعود تیم نیاز به تقویت در تمام زمینه‌ها از جمله کادرفنی، بازیکنان و شرایط پشتیبانی داشت. باید بازیکنانی را جذب می‌کردیم که شاخص‌تر از بازیکنان قبلی بوده و بتوانند در نتایج اثرگذار باشند.

وی ادامه داد: با حمایت‌هایی که باشگاه انجام داد، تقریباً شرایط خوبی داریم و نفرات مورد نیاز تا ۷۰ درصد جذب شد‌ه‌اند. برای ما لیگ برتر یک سطح از دسته اول بالاتر بوده و چندان تفاوتی ندارد، اما برای باشگاه تجربه نخست است و بازی نخست هم که دربی محسوب می‌شود و به همین خاطر کارمان سخت است. تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم که از اعتبار خودمان و شهرستان شاهین‌شهر دفاع کنیم.

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر درباره شرایط مالی باشگاه و هزینه‌های این تیم برای حضور در لیگ برتر، افزود: اواسط فروردین‌ ماه رایزنی‌های با هیئت مدیره و مدیرعامل داشتیم و بودجه فصل نخست برای حضور در لیگ برتر مشخص شد. مانند سایر ارکان جامعه تحت‌تأثیر مشکلات اقتصادی به وجود آمده هستیم و با احتساب این مشکلات برای حضور در لیگ، بودجه متعادلی را پیش‌بینی کردیم. از طرف دیگر شاکله تیم و بازیکنان فصل قبل را حفظ کرده و سعی کردیم نقاط ضعف‌مان را پوشش دهیم. اولویت‌مان جذب بازیکنان بومی بود تا از این طریق به کاهش هزینه‌های باشگاه کمک کنیم.

وی گفت: بر اساس هدف‌گذاری باشگاه، بودجه‌ای متعادل با فصل نخست حضور در لیگ برتر در نظر گرفته‌ایم. قطعاً اگر به دنبال قهرمانی بودیم باید هزینه بالاتری انجام می‌دادیم در حالی که در جذب بازیکن نیز بر اساس اهداف‌مان عمل کرده و به سراغ بازیکنانی که دستمزدهای بالایی می‌گرفتند، نرفتیم اما با این حال شرایط‌‌مان خوب است.

رستمی درباره روند تیمش در نخستین تجربه لیگ برتر خاطرنشان کرد: می‌دانید که فوتسال غیرقابل پیش‌بینی بوده و عوامل زیادی مثل اشتباهات داوری، حضور تماشاگران و اشتباهات فردی و غیره در نتایج آن دخالت دارد، با این حال می‌توان گفت ۲ تیم مس‌ سونگون و گیتی‌پسند تمامی ملی‌پوشان را در اختیار دارند و قطعاً برای قهرمانی خواهند جنگید. سایر تیم‌ها نیز شرایط خوبی دارند و قطعاً همه به دنبال کسب نتایج خوب و بقا در لیگ هستند. قولی نمی‌دهم اما مطمئن باشید که نتایج قابل قبولی را از ما خواهید دید و قطعاً حریف دست‌وپا بسته‌ای نخواهیم بود.این نخستین تجربه ما بوده و کار برای ما سخت است و شاید از نظر مالی از خیلی از تیم‌ها ضعیف‌تر باشیم، اما از تمام ظرفیت‌هایمان برای کسب نتیجه استفاده می‌کنیم.

وی با اشاره به بازی نخست تیمش مقابل گیتی‌پسند و دربی تمام اصفهانی فوتسال بیان کرد: دربی هم مثل تمام بازی‌های دیگر است و این بازی حساسیت آنچنانی نیز ندارد. دوست داشتیم که در بازی نخست ما تماشاگران حضور داشته باشند و به همین خاطر با باشگاه گیتی‌پسند همکاری لازم را انجام دادیم که بتوانند از محرومیت کمیته انضباطی حداقل در بازی مقابل ما تعلیق شوند، اما در عمل این اتفاق رخ نداد.

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر به اهمیت کسب نتیجه در بازی نخست برای تیمش اشاره کرده و افزود: برای ما بازی نخست مهم است و اینکه شروع خوبی در لیگ برتر داشته باشیم. باشگاه گیتی‌پسند، یک مجموعه قابل احترام است که از نفرات ملی‌پوش و با تجربه‌ای استفاده می‌کند که این باعث جذابیت بازی خواهد شد، ولی ما هم برای آنکه بتوانیم خودمان را در حد و اندازه لیگ برتر نشان دهیم، به‌دنبال ارائه یک نمایش قابل قبول در بازی نخست هستیم.


https://www.tasnimnews.com/fa/news/1398/04/12/2046138/%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%81-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D9%88%D9%BE%D8%A7-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D9%BE%D8%B3%D9%86%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%85

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

رستمی: آغاز لیگ با دِربی حساسیت خاصی دارد

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر گفت:  شروع لیگ با دربی برای ما حساسیت دارد که امیدوارم این حساسیت روی زیبایی بازی اثر نگذارد.
سعید رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، در خصوص اولین دیدار تیمش در لیگ برتر در مصاف با گیتی پسند در دربی اصفهان، اظهار کرد: بازی با گیتی پسند با توجه به قهرمانی و نایب قهرمانی‌های مکرر این تیم در سال‌های گذشته و حضور ملی پوشان زیاد در این تیم کار را برای هر تیمی سخت می‌کند. برای ما نیز سخت است زیرا اولین بازی بعضی بازیکنان ما در لیگ برتر است و تیم ما نیز اولین سال حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کند.
وی ادامه داد: قطعاً بازی حساسی است که مانند دیگر بازی‌ها ۳ امتیاز دارد. تفاوت آن‌چنانی برای ما ندارد که چه تیمی روبروی ما است. ما باید تمام توان خود را برای این بازی به کار بگیریم که بازی قابل‌قبول و نتیجه درخشانی کسب کنیم.
رستمی افزود: قرعه نیم‌فصل اول ما خیلی سخت است. اکثر بازی‌های سخت خود را در نیم‌فصل اول در زمین حریفان به میدان می‌رویم. دو هفته متوالی در شاهین‌شهر بازی نداریم. با این‌حال بازی با گیتی پسند همان اندازه که جذاب است، شبیه بازی‌های دیگر است.
سرمربی تیم هایپر شاهین شهر، تصریح کرد: برای مجموعه ما شروع لیگ با دربی اصفهان حساسیت خاصی دارد و به این دلیل ما باید توانایی خود را ثابت کنیم. خارج از این موضوع برای ما حساسیتی وجود ندارد و امیدوارم این حساسیت، روی زیبایی بازی اثر نگذارد.

وی در رابطه با حضور تماشاگران اصفهانی برای دربی، افزود: طبق توافقی که با باشگاه گیتی پسند کردیم، تصمیم بر این شد با فدراسیون و کمیته انضباطی نامه‌نگاری انجام دهیم که برای حضور تماشاگران اصفهانی برای دربی مشکلی نداریم. این کار را انجام دادیم؛ اما بستگی به کمیته انضباطی دارد که چه تصمیمی در خصوص ورود تماشاگران متخلف گیتی پسند اتخاذ کند.
سرمربی تیم فوتسال هایپر با اشاره به مصدومیت برخی بازیکنان تیمش خاطرنشان کرد: بلال اسماعیلی بازیکن تیم ملی زیر بیست سال، مصدوم است و هنوز آمادگی کامل ندارد. همچنین احسان فیروزپور به این بازی نخواهد رسید.
به گزارش ایسنا؛ در پایان فصل گذشته لیگ برتر فوتسال و درگیری هواداران دو تیم گیتی پسند و مس سونگون، کمیته انضباطی تماشاگران تیم گیتی پسند را محروم کرد، اما مسئولان تیم هایپر شاهین‌شهر با توافقی که با تیم گیتی پسند داشتند به کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال اعلام کردند برای حضور تماشاگران اصفهانی در دیدار با گیتی پسند که روز جمعه در ورزشگاه پیروزی برگزار می‌شود مشکلی ندارند.
https://isfahan.isna.ir/default.aspx?NSID=5&SSLID=46&ASXCode=All&NSSID=88

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید:

دنبال جذب دو بازیکن تاثیرگذار از گیتی‌پسند هستیم

https://www.imna.ir/news/380823/%D8%AF%D9%86%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D8%AF%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%DA%AF%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D9%BE%D8%B3%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%85

منتشرشده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید: