سرمربی تیم بازارهای روز کوثر: ملی حفاری شانس زیادی نداشت

ایسنا/اصفهان سرمربی تیم فوتسال بازارهای روز کوثر اصفهان گفت: به غیر دو موقعیت نیمه اول در تمام بازی ملی حفاری شانسی برای گل زنی نداشت.

سعید رستمی پس از برتری ۵ بر۲ تیمش مقابل ملی حفاری در هفته ششم لیگ برتر، اظهار کرد: شرایط ما به نحوی بود که به ۳ امتیاز این دیدار نیاز داشتیم تا حداقل توانایی بچه ها را ثابت کنیم و خدا را شکر به نتیجه رسیدیم.

وی افزود: ابتدا یک عذرخواهی به تیم خوب ملی حفاری بدهکار هستیم بابت میزبانی امروز برای ورود اولیه به ورزشگاه که خوب نبود، از کادر و بازیکنان تیم عذرخواهی می کنم، قطعا اصفهان در سطح فوتسال آسیا یک میزبان شایسته است، اما متاسفانه شرایط میزبانی امروز به خاطر مسائل ضدعفونی ایده آل نبود و شرمنده شدیم.

سرمربی تیم بازارهای روز کوثر: ملی حفاری شانس زیادی نداشت

به گزارش ایسنا، سرمربی تیم فوتسال بازارهای روز کوثر اصفهان تصریح کرد: بازی حساسیت خاص خود را داشت و در نیمه اول دقیقا از روی دو اتفاق گل خوردیم و کل بازی حریف شانسی نداشت به جز همان دو موقعیت نیمه اول. انشالله هفته آینده استراحت خواهیم داشت و رفته رفته با اضافه شدن بازیکنان جدید شرایط ما در جدول خوب خواهد شد.

رستمی در خصوص اعتراضات تیم ملی حفاری در پایان نیمه اول گفت: من فکر می کنم ۴ بازی گذشته شرایط به نحوی بود که اگر تیم ما کمی اعتبار بیشتر داشت، یعنی اسمش چیز دیگری بود قطعا نتایج به لحاظ اشتباهات غیر عمد داوری این گونه نمی شد. متاسفانه در بازی های قبل اتفاقاتی افتاد که ما متضرر شدیم. البته همیشه گفتم اشتباهات داوری عمدی نیست و امروز هم به استثنا همان یک صحنه داوری یکنواخت و بی نقص بود و آن صحنه را هم کارشناسان داوری نظر خواهند داد.

این نوشته در عمومی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

1 دیدگاه دربارهٔ «سرمربی تیم بازارهای روز کوثر: ملی حفاری شانس زیادی نداشت»

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.